Apel për ndihmë – Shpërndaje

07/07/186:51

Shperndaje:


Apel për NDIHMË – Shpërndaje
Familja Ilir Maloku nga Elbasani, por të cilët prej vitesh jetojnë dhe punojnë ne Sarandë apelojne nepermjet Saranda Web per ndihmë
Ata kanë nje djal 7 vjeç, i cili ka problem me gjoksin.
Ata kane dy vjet qe e ndjekin dhe tani doktori u rekomandoi per vizite ne Athine, por qe familja nuk i ka mundesite.
Gjithkush qe ka mundësi per ta ndihmuar eshte i lutur te kontribuojë në këtë nr llogarie ne ABI BANK
Al90 2106 3040 0000 0000 0173 2233


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.