Apartamente Pushimi

Apartamente Pushimi
Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë.
Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri në 5 persona.
Apartamenti 1 + 1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri ne 4 persona.
Janë të pozicionuara në një zonë të qetë të Sarandës. Dhomat janë me hapsirë të bollshme dhe të shndritshëme. Disponojnë Tv, ajër të kondicionuar, lavatrice dhe kuzhinë të kompletuar.
Nga apartamentet ofrohet pamje e mrekullueshme nga qyteti dhe deti i Sarandës.
TEL 069 53 07 154  Facebook: Apartamente ne Sarande18601359_1735834159778189_1174905318_n 18622900_1735832729778332_2000682330_n 18623127_1735834406444831_1893748448_n 18623141_1735832493111689_1415250637_n 18624838_1735834223111516_1155403464_n 18624859_1735832669778338_16531748_n 18643465_1735832253111713_620196683_n 18643599_1735832206445051_597168263_n 18643793_1735833613111577_1871633559_n 18644467_1735833979778207_1698430480_n 18644628_1735833233111615_1571746416_n 18678952_1735833539778251_601016869_n 18679056_1735833243111614_1779922254_n