Anila Denaj takim me ish-ushtarakët në Sarandë. Denaj: Janë vlerë për qytetin

30/03/2117:10

Shperndaje:


.
Kandidatja për deputete e Partisë Socialiste Anila Denaj ka zhvilluar një takim të ngrohtë dhe miqësor me përfaqësuesit e Shoqatës së ish-ushtarakëve.
Në fjalën e saj Denaj është shprehur se ish-ushtarakët janë vlerë e shtuar e Sarandës.

Ndamë së bashku mendimet, por edhe shqetesimet e tyre, si një shtresë e nderuar dhe kontribues të vyer per vendin, shprehet kandidatja e PS Anila Denaj.

Në Sarandë janë rreth 400 familje ish-ushtarakësh.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.