Anila Denaj mbledh drejtuesit e Partisë Socialiste në Sarandë, zbardhet çfarë u diskutua

19/11/2120:13

Shperndaje:

Deputetja e Partisë Socialiste Anila Denaj ka mbledhur pasditen e sotme drejtuesit e shtabeve dhe kryetarët e organizatave bazë të Partisë Socialiste në Sarandë.

Burime të Saranda Web bëjnë me dije se në mbledhjen e socialistëve është diskutuar për analizën e rezultatit të zgjedhjeve të 25 Prillit.

Temë tjetër e takimit ka qenë edhe përgatitjet për proçesin e riorganizimit dhe përgatitjet për zgjedhjet në Organizatat Bazë të PS dhe zgjedhjet për drejtuesit e Degës së PS në Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.