Ambasadorja Elsa Hastad uron miqtë shqiptarë dhe suedezët në Shqipëri për Festën Kombëtare

06/06/2112:22

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.