Alket Hyseni: Aeroporti i Sarandës, premtim i mbajtur

30/07/2115:41

Shperndaje:

Pas celjes se procedurave për fillimin e punimeve për aeroportin e Sarandës , ka reaguar edhe deputeti Alket Hyseni.

Bashkë me KM Edi Rama, ju premtuam qytetarëve të Sarandës dhe zonave përreth, fillimin e projektit të Aeroportit të Sarandës, brenda këtij mandati.

Shumë njerëz ishin skeptikë para katët vjetësh, edhe mes nesh. Por me Edi Ramën dhe PS🌹, çdo gjë është e mundur.

Sot, kur na ndajnë rreth 50 ditë nga përfundimi i mandatit, si deputet i zonës, kam kënaqësinë dhe krenarinë e njoftimit të hapjes së garës për ndërtimin e aeroportit ndërkombëtar të Sarandës✈️


Premtim i mbajtur✅ – shkruan Alket hyseni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.