Aktivisti thirrje Bashkisë Sarandë: Dili Zot pronës publike! Ultimatum edhe dëmtuesit

30/06/2110:20

Shperndaje:

Aktivisti Adriatik Lapaj ka reaguar ditën e sotme ndaj dëmtimit të koshave të mbeturinave.

Duke publikuar një foto, Adriatik Lapaj shkruan:

I bëj thirrje Bashkisë Sarandë t’i dal Zot pronës publike. Janë dëmtuar disa kosha gjatë këtij muaji.

Nuk jemi ndjerë dhe i kemi rregulluar me idenë se mund të kenë qenë të pirë e për të mos përçuar ndjesi negative.

Ai që e ka dëmtuar i lë kohë deri në orën 18.00 të na kontaktojnë dhe të zvendësohet koshi, në të kundërt do depozitohen në prokurori provat dhe do kallëzohet (personi në fjalë) për shkatërrim të pronës publike.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.