Aksidentohet gjatë punës, fatkeqësisht humbi jetën gjatë transportit për në spital

04/04/2211:33

Shperndaje:

Një ngjarje aksidentale i ka marrë jetën mesditën e sotme shtetasit Kastriot Celi, i datelindjes 1956, i cili ka qene duke punuar tek ish furra e bukes ne Ksamil, duke prishur nje mur.


Gjate punes ketij shtetasi i ka rene ne koke nje tulle dhe gjate transportimit te tij ne drejtim te Spitalit Sarande, ky shtetas ka nderruar jete.


Grupi hetimor nen drejtimin e Prokurorit ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po punon per sqarimin e rrethanave te kesaj ngjarje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.