Aksidentohen me motor 2 pushues nga Kosova në Ksamil

12/08/1611:09

Shperndaje:


ishujt ksamil 1  LAJMI i FUNDIT : Aksidentohen me motor 2 pushues nga Kosova në Ksamil. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor pranë vendit të quajtur “Qafa e Hartës” Ksamil, motori tip “Yamaha” me targë AM150, për shkak të humbjes së kontrollit është përplasur me bordurën anësore të rrugës dhe për pasojë kanë mbetur të dëmtuar shtetasit A. D 27 vjeç, lindur në Kosovë, banues në Angli (drejtuesi i motorit) dhe bashkëshortja e tij  U. I 22 vjeçe, lindur në Kosovë, banuese në Angli. Të dëmtuarit ndodhen në Spitalin e Sarandës duke marrë ndihmë mjeksore, jasht rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.