Aksident i rëndë në aksin Delvinë-Sarandë mes nje automjeti dhe motori

09/10/1620:23

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.