Aksident i rëndë në Vrion, automjeti del nga rruga

10/05/167:13

Shperndaje:


Një aksident ka ndodhur reth orës 07:45 pranë fshatit Vrion. Nga informacioni i parë i Policisë Sarandë bëhet e ditur se një automjet tip Nisan me targë: AA383EC, ka dalë nga rruga dhe për pasojë nuk ka asnjë person të lënduar, me përjashtim të disa gërvishjeve të lehta që kanë marrë dy prej tyre, por jasht rrezikut për jetën.
Në këtë automjet ndodheshin 4 persona, shtetasit me iniciale:
A.N (drejtues mjeti), Y.B, F.N, dhe L.M (Efektivë Policie), të cilit ishin nisur për të marrrë shërbimin në Pikën Kufitare “Qafë Botë” Sarandë.
Në vend shkuan menjëherë shërbimet e policisë dhe autoambulanca.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.