Aksident me disa te plagosur ne Vrion

Nje aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne Vrion, ne rrugen nacionale Sarande – Gjirokaster.
Ne aksident jane perfshire 3 automjete dhe si pasoje e aksidentit kane mbetur te plagosur disa persona.
Te plagosurit jane transferuar drejt spitalit dhe fatmiresisht nuk jane ne gjendje te rende.