42-vjeçari i humbur prej disa ditësh, familjarët apel për ndihmë

05/08/2017:41

Shperndaje:


Një 42-vjeçar nga Gjirokastra ka humbur kontaktet me familjen prej disa ditësh.
Gentian Vreka, prej ditësh ka humbur gjurmët e tij, pasi është larguar nga shtëpia, ndërsa familjarët e tij janë vënë në kërkim.
42-vjeçari vuan nga problemet mendore dhe për herë të fundit në lagjen 18 Shtatori në afërsi të një kopshti fëmijësh.

Humbjen e të afërmit të tyre, familjarët e kanë denoncuar edhe në Policinë Gjirokastër, por deri tani as policia nuk ka rënë në gjurmët e 42-vjeçarit.

Familjarët kanë kërkuar ndihmë dhe apelojnë për qytetarët që kushdo që mund të ketë informacion apo parë 42-vjeçarin ta referojnë në polici.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.