20 pushues ndërmarrin udhëtimin Ksamil – Korfuz me not

10/09/1612:52

Shperndaje:


ksamil-korfuzNje “udhetim” kuptimplot. 20 te rinj britanike filluan garen nga brigjet shqiptare per te kaluar ngushticen e Korfuzit. Nje pjese e mire e tyre kane kaluar femijerine ne brigjet e Korfuzit duke pare cdo mengjes nga dritaret brigjet shqiptare te zhytura ne mjegull dhe mister, te pa shkelura edhe nga prinderit e tyre. Sot po “ndertojne nje ure” e cila mund e kthehet ne nje aktivitet te pervitshem te turizmit te aventures duke mbledhur notare nga e gjithe bota per te notuar midis dy brigjeve sa te aferta aq edhe te largeta.korfuz-ksamil

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.