18-vjeçari i plagosur dërgohet në Tiranë, Policia në kërkim të autorit. Sherri për qenin

24/04/2223:43

Shperndaje:

Policia nëpërmjet një komunikate të dytë për ngjarjen e plagosjes në Sarandë sqaron se në këtë konflikt është goditur me mjet shpues, në brinjë dhe shtetasi K. G., 18 vjeç, banues në lagjen nr.4 Sarandë, i cili po transportohet për mjekim më të specializuar në Spitalin e Tiranës.

Në vijim të veprimeve shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorit, shtetasit I. D., i cili është shpallur në kërkim.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën për të bëre të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon per sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërsa burime bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur për shkak të një qeni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.