15-vjeçarja tenton vetëhelmimin, shpëtohet nga mjekët

26/12/1819:10

Shperndaje:


 

Komisariati i Policisë Sarandë njofton për një ngjaje të rëndë ndodhur në Ksamil, ku një  e mitur 15 vjeçare   ka pirë një sasi medikamentesh. Ajo është transportuar drejt spitalit të Sarandë, ku ka marrë mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Policia njofton se për këtë rast materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë për hetime të mëtejshme për shkaqet e kësaj ngjarjeje.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.