147 raste të reja me Covid-19 dhe 2 humbje jete. Saranda asnjë rast sot

08/09/2014:18

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.