Me pushime në Sarandë/ Nuri i shtatzënisë zbukuron Xhensila Myrtezajn

Edhe pak ditë kanë mbetur nga dita e madhe, kur këngëtarja Xhensila Myrtezaj do të bëhet nënë.
Bukuroshja shqiptare po i kalon këto ditë në Sarandë bashkë me bashkëshortin Bes Kallaku.
Ajo ka ndarë sot një foto të këndshme me një pamje fantastike nga ballkoni i hotelit ku po qëndrojnë.
E veshur me një fustan të gjerë në ngjyrë rozë dhe të zezë, Xhensila fsheh barkun e rrumbullakosur. CNA.AL