LAJMI i FUNDIT: Bashkia nxjerr nëpër rrugë skuadrat e emergjencës

Bashkia Sarande ka njoftuar nepermjet zedhenesit te saj ne facebook se nuk do te pritet dita e neserme.
Ne keto ore te mbremjes, pas shtrengatave te shiut mbi Sarande, punonjesit e sherbimeve jane ne pune per te menjanuar cdo pasoje dhe per te risjelle normalitetin ne akset rrugore, pusetat etj., duke mos pritur diten e re per nderhyrje te emergjences, shkruan Bashkia ne Facebook.