Konispol: Digjet mjeti në ecje, shpëton mrekullisht 30 vjeçari

konispolMë datë 04.02.2016, rreth orës 17:30 në  Konispol ka marrë flakë në lëvizje, mjeti tip “Fiat”, në pronësi të shtetasit E.K., 30 vjeç, banues në Konispol. Mjeti është djegur pjesërisht. Punohet për sqarimin, dhe dokumentimin e plotë ligjor të ngjarjes. Informacion Paraprak.