Kapen 104 kg kanabis, 2 të arrestuar, 1 në kërkim

Policia greke ndjek nje mjet qe vinte nga kufiri gjelber, e ndalon ne Agio Dimitri, Arte. Brenda ne mjet sekuestrohen 29 pako me 104 kg 120 gram marijuane. Ne pranga shoferi 30-vjec grek dhe pasagjerja 21-vjece rumune. Ne kerkim nje shqiptar 30-vjec qe rezulton pronar i mjetit