I largohet nga shtëpia bashkëjetuesja dhe vajza, policia në kërkim

 

Një 45-vjecar nga Ksamili ka denoncuar në Komisariatin e Policisë Sarandë se i janë larguar nga shtëpia bashkëjetuesja e tij dhe vajza e saj.
Denoncimi është bërë pasi 45 vjecari ka shkuar në shtëpi dhe nuk e ka gjetur bashkëjetuesen e tij.
Pavarësisht kërkimeve të bëra prej tij, ai nuk ka mundur ta gjejë, dhe është  detyruar të kërkojë edhe ndihmën e policisë.
Policia bën të ditur se ka filluar kërkimet për gjetjen e tyre, ndërsa  materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë.