Deputeti nga Saranda: Kur kisha kaçurela dhe para femrat nga unë kanë pirë më shumë uiski sesa ujë

Deputeti kujton rininë: Kur kisha kaçurrela, femrat qe me afroheshin pinin më shume wiski se ujë

Gepostet von Saranda News am Freitag, 6. März 2020