Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

123,702FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
20 ° C
20.6 °
19.4 °
72 %
0.7kmh
0 %
Thu
27 °
Fri
27 °
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
29 °
x