Bllokohet një automjet në Qafë Botë, dyshohet se transportonte kanabis

Gjatë kontrollit të një automjeti në pikën doganore të Qafë Botës është konstatuar një sasi kanabis.
Në automjet udhëtonin drejt Greqisë një çift, burrë dhe grua.
Policia është duke kryer veprimet.