Apartamente Pushimi

Apartamente Pushimi13582324_308889606165537_1531657328_o Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë.
Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri në 5 persona.
Apartamenti 1 + 1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Mundësi akomodimi deri ne 4 persona.
Janë të pozicionuara në një zonë të qetë të Sarandës.Dhomat janë me hapsirë të bollshme dhe të shndritshëme. Disponojnë Tv, ajër të kondicionuar, lavatrice dhe kuzhinë të kompletuar.
ÇMIMI 25 EURO
Nga apartamentet ofrohet pamje e mrekullueshme nga qyteti dhe deti i Sarandës.
Adresa: Rruga Gjergj Arianiti, Sarandë.
13582470_308889689498862_1140044434_o13599492_308889626165535_1176184636_n