Aksidentohet një i ri, transferohet drejt Tiranës me helikopter

helikopteret-sarandeAksidentohet një i ri, transferohet drejt Tiranës me helikopter.
Mësohet se aksidentuari  është një 33 vjeçar nga Konispoli dhe se është rrëzuar me motorin e tij, në vendin e quajtur kthesa e fshatit Vrine Sarandë. Megjithëse i riu u transportua për ndihmë mjekësore të specializuar për në Tiranë, sipas policisë, ai ndodhet jasht rrezikut për jetën.