Aksident i rëndë në Muzinë. I plagosuri drejt Tiranës me helikopter

aaaa Sarande, aksident ne Qafen e Muzines. Kalimtaret gjejne nje automjet te permbysur dhe nje shtetas te plagosur jashte mjetit. Mjeti me targa AA099DA, tip Toyota, vinte nga Gjirokastra ne Sarande. Ne spital ka mberritur shtetasi Gjergji Ahmataj, ne gjendje shume te rende. Eshte nisur me helikopter drejt Tiranes

.