74 raste me koronavirus në Shqipëri, asnjë rast i ri në Sarandë dhe Delvinë

74 raste me koronavirus në Shqipëri, asnjë rast i ri në Sarandë dhe Delvinë.

Dy persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 392 testime janë konfimruar 74 raste. Rasti i fundit i evidentuar ne Sarande eshte ai i dites se merkure, sipas tamponit te marre diten e hene.

Lajm në përditësim…