70-vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Nje 70 vjecar eshte gjetur ne oborrin e baneses se tij ne fshat i varur.
Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë Bardhë.
Familjaret e tij e kane gjetur te pajete 70 vjecarin Mazar Mullai ndonese perpjekjet e tyre per t’a kthyer ne jete kane qene te medha madje dhe duke e nisur me urgjence ne drejtim te Spitalit te Gjirokastres.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes por mendohet se aktin e kryer 70 vjecari mund ta kete ndermarre ne kushtet e depresionit.