Zyra e Hipotekës dhe Kadastrës Sarandë njoftim për qytetarët

12/03/2012:42

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.