Zhduket i riu në Sarandë, familja apelon për ndihmë

15/09/2017:41

Shperndaje:


Nelo Dokaj, 23 vjeç nga Saranda, humbi kontaktet më 27 korrik nga Saranda.
I riu u nis për të punuar në një pulari.
Sipas nënës së tij, kjo nuk ishte hera e parë që i riu largohej nga shtëpia në këtë mënyrë.

Ditën që është larguar, Nelo Dokaj, nuk kishte as celular dhe as mjet identifikimi me vete. Familjarët përmes emisionit “Pa Gjurmë” apelojnë ndaj kujdo që mund të ketë informacione për vendndodhjen e tij të kontaktojnë në cel: 069 99 55 698 si dhe në aplikacionet: WhatsApp dhe Viber


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.