Zgjidhet kryesia e re e PD Sarandë. EMRAT e 19 anëtarëve të rinj

29/06/2421:55

Shperndaje:

Zgjedhjet për Kryesinë e Re të Partisë Demokratike Dega Sarandë

 

Sot u zhvilluan zgjedhjet për kryesinë e re të Partisë Demokratike, dega Sarandë. Procesi i votimit përfundoi në orën 18:00 dhe rezultatet sapo janë shpallur.

 

Anëtarët e rinj të kryesisë janë:

 

1. Arjan Halili
2. Artan Rumani
3. Erjon Shabani
4. Dorian Bani
5. Andrea Baxheri
6. Shpetim Ahmeti
7. Sytki Haxhi
8. Nertil Hoxha
9. Elvis Kuci
10. Genci Hyseni
11. Dashnor Kerma
12. Haxhi Daci
13. Gezim Bega
14. Anila Lejmoni
15. Mukajete Piro
16. Pamela Meto
17. Klaudja Barjami
18. Edlira Gjidede
19. Eranda Rroboçi

 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.