Zbret nga autobusi dhe kalon rrugën, aksidentohet kalimtari

13/11/1821:32

Shperndaje:


 

Një kalimtar është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Manastir.
Ngjarja ka ndodhur kur ai ka zbritur nga autobusi dhe ka tentuar të kalojë rrugën, pa kontrolluar nëse kalonte ndonjë automjet.
Fatkeqësisht për të, në ato momente kalonte një automjet dhe përplasja ka qenë e pashmangshme.
Sipas dëshmitarëve nga vendngjarja i aksidentuari ka mbetur pa ndjenja deri në momentin që ka mbërritur ambulanca, e cila sipas dëshmitarëve,  ka shkuar pas rreth 30 minutash. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.