Zbardhet identiteti i viktimes qe u vetdogj ne Sarande

23/01/1714:15

Shperndaje:


Zbardhet identiteti i viktimes se djeshme ne Sarande.
Sipas informacioneve behet fjale per nje te moshuar, i cili ka punuar si kepucare ne Sarande i quajtur Hetem Seferaj dhe i njohur si “Temka”
Pavaresisht se ende nuk jepet arsye qe coi 77-vjecarin drejt ketij akti makaber veteflijimi, mendohet se shkak kane qene gjendja e rende psikologjike.
Sipas familjareve ai vuante nga nje semundje e rende dhe per te cilen nuk pranonte mjekim.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.