Zbardhen emrat e 5 kandidatëve për kryetar të Partisë Socialiste Sarandë

08/06/2220:16

Shperndaje:

Shpallen 5 kandidatët për kryetar të Partisë Socialiste për Degën e Bashkisë Sarandë.

Eleron Gjoni

Erjon Kapxhiu

Erind Sulo

Elton Dauti

Lindita Kondi

E veçanta e zgjedhjes së kryetarit të degëve të Partisë Socialiste këtë herë është se kandidatët do të prezantojnë programet e tyre në dëgjesa me anëtarësinë dhe më pas do të jetë një komision i cili do të caktojë se kush do të jetë drejtuesi i ri i degës së PS.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.