Vrau në 1998 dhe u kap nga Policia dje në Vrinë, Prokuroria Vlorë urdhëron lirimin e tij

24/07/228:11

Shperndaje:

Policia njofton se në vijjm të operacionit policor të koduar “Vrina”, nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë ekzekutimi i urdhërit të ri të prokurorisë datë 23.07.2022, ora 20:00, për lënien të lirë të shtetasit Hair Breshanaj.

Lirimi i tij u krye pasi Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë konstatoi parashkrimin e dënimit me burgim të caktuar, ndaj këtij shtetasi.

Shtetasi Hair Breshanaj është lënë në gjendje të lirë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.