VIDEO që të lë pa fjalë, njihuni me gjeniun 5-vjeçar

01/04/178:35

Shperndaje:


VIDEO që të lë pa fjalë, njihuni me gjeniun 5-vjeçar
Arbri nga Përmeti është ende në kopsht dhe është i aftë të kryej me mend veprime matematikore të një shkalle të lartë vështirësie.
Së shpejti ai do t’i nënshtrohet testit të inteligjencës për të konfirmuar zyrtarisht shkallën e tij të intelektit.
Fjala e fundit do t’i mbetet Ministrisë së Arsimit dhe Sportit nëse 5-vjeçarit do t’i lejohet të kalojë klasat më shpejt, me qëllim që të mos humbas interesin për shkollën e njokohësisht të avancojë në marrjen e njohurive. Shihni videon që të lë pa fjalë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.