VIDEO – Prefekti i Vlorës dhe kryetari i Bashkisë Himarë tek rruga e dëmtuar në Borsh

12/01/2117:57

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.