Vetëflijohet 55-vjeçari, policia në kërkim të kufomës

12/05/1917:23

Shperndaje:


Sarande, policia nis kerkime ne zonen e Kanalit te Cukes.
Ka dyshime se aty eshte hedhur per t’u vetembytur 55-vjecari Arben Shaqiri, nje rom banues ne fsharin Cuke.
Shaqiri dyshohet se kishte probleme familjare.
Me pare ai ka qene i arrestuar dhe denuar per ushtrim dhune ndaj bashkeshortes se tij dhe veprime ne kundershtim me vendimin e gjykates.
Ne vitin 2005, Shaqirit i kane perdhunuar e me pas vrare nje djale 6-vjec.
Autor i vrasjes ishte nje vrases serial manjak, i quajtur Klodjan Saliaj i cili kishte vrare edhe nje tjeter 65-vjecar rom.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.