Vazhdon votimi në sondazhin e Saranda Web, rezultati në 2 ditë votim

26/03/2120:00

Shperndaje:


.
Sondazhi i cili zhvillohet në Saranda Web ka thyer cdo parashikim në numrin e personave që kanë shprehur deri tani votën e tyre.
Deri tani, për Partinë Socialiste kanë votuar 9700 persona, ndërsa për Partinë Demokratike dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim kanë votuar 8500 persona.

Sondazhi do të mbetet i hapur edhe për 4 ditë të tjera dhe kushdo mund të votojë duke klikuar mbi fotografinë e njërës prej forcave politike.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.