U diagnostikua me sëmundjen e rëndë, aktivisti jep lajmin e trishtë për 8-vjeçaren nga Delvina

05/04/2017:45

Shperndaje:


Vetëm dy ditë më parë themeluesi i Fundjavë Ndryshe, Arbër Hajdari dha lajmin e trishtë vogëlushja 8-vjeçare Elsa Korini nga Delvina, rritur jetime ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë.

Por vogëlushja nuk arriti që t’ja dilte dhe sot Hajdari konfirmoi lajmin e rëndë duke shkruar se “Elsa ndërroi jetë! “Zoti të bëftë prej banorëve të parajsës! Buzëqeshja jote, do të ngelet gjithmonë në zemrën time o e bukra ime!”


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.