Tërmeti shkund jugun e vendit, ndihet në Sarandë dhe Delvinë

21/02/2414:12

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.