Tentativë për vjedhjen e automjetit të parkuar përpara portës

 

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se  në lagjen nr.4, pranë banesës së  një shtetasi kanë tentuar të vjedhin mjetin në pronësi të tij.
Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Nenet 134 e 22  të  Kodit Penal.