Të huajt për qytetarët e Sarandës: Ju hëngri pisllëku

21/09/1910:16

Shperndaje:


15 shtetas të huaj me banim në Sarandë kanë ndërmarrë një aksion për pastrimin e një prej zonave më të ndotura të qytetit, por ata në fund të këtij aksioni kishin edhe një mesazh për qytetarët e Sarandës:
“Ne pastruam vjet, pastruam edhe këtë vit, por nuk do ta bëjmë këtë edhe vitin tjetër, nëse ju nuk ndryshoni mentalitetin për pastrimin dhe mbajtjen pastër të mjedisit tuaj”

https://www.instagram.com/p/B2qz9mKnNhk/?igshid=1hr65d7swgrwt


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.