Këshilli Bashkiak: Te majte e te djathte, bashkohen në drekën e fundvitit

26/12/1515:47

Shperndaje:

Këshilli Bashkiak: Te majte e te djathte, bashkohen në drekën e fundvitit

Këshilltarët e këshillit Bashkiak Sarandë kanë festuar festën tradicionale të mbylljes së vitit ne nje dreke organizuar nga kryetarja e Bashkise znj. Florjana Koka. Këshilltarët janë mbledhur për drekë në një nga restorantet e qytetit. Ndryshe nga seancat e këshillit Bashkiak ku vështirë të thuhet se bëhen bashkë këtë radhë ata kanë festuar me njëri-tjetrin.

Këshilltarët kanë biseduar, kanë shkëmbyer urime e kanë ngritur “dolli për elektoratin”, si dhe janë argëtuar nën tingujt e muzikës live me këngëtarë. Dreka e fundvitit është shtruar nga Bashkia e Sarandës.

Ndërkohë që ditën e nesërme dt. 27.12. 2015 do të jetë edhe mbledhja e fundit e këshillit bashkiak për këtë vit. Shpresojmë ashtu si në drekën e sotme edhe në mbledhjen e fundit të këshillit bashkiak të mos ketë debate e kundërshti ne ceshtjet qe kane te bejne drejtperdrejt me jeten dhe mireqenien e qytetareve.

12404600_1157655474261975_2094913992_n
1059189_1157632534264269_1795418871_n

Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.