Sweesh Saranda kërkon staf për punësim vjetor

05/09/2311:19

Shperndaje:

Sweesh Saranda kërkon Punonjës për përgatitje vafla dhe krepash, Banakier/e, Kamarier/e dhe Sanitare.

Kontakt: 068 203 6525 ose të paraqiten te Sweesh Saranda në rrugën Flamuri.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.