Stalla përfshihet nga zjarri, digjen 220 dele, 115 qengja dhe ushqimi i bagëtive

22/01/217:30

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.