Sqarimi/ Në Delvinë asnjë rast me koronavirus

21/03/2017:57

Shperndaje:


Pas fjalëve që qarkullonin në qytetin e Delvinës për raste të mundshme me koronavirus, mbrëmjen e sotme ka ardhur edhe reagimi nga DSHP Delvinë, të cilët sqarojnë se në Delvinë nuk ka asnjë rast me persona të prekur nga koronavirusi.

🔴 #NJVKSH Delvine Lidhur me situaten qe po kalojme persa i perket rrezikut nga COVID-19
Ben me dije te gjithe qytetaret e Delvines se ne rrethin tone #Nuk_ka_asnje_rast te konfirmuar zyrtarisht me COVID- 19

🔴NJVKSH Delvine si dhe QSH vijojne me hetimet dhe vleresimet epidemike te cdo rasti te dyshuar me COVID-19

🔴 NJVKSH Delvine si istitucion shendetesor ndjen detyrimin duke ju bere thirrje edhe njehere te gjithe qytetareve, qe te qendrojne ne shtepi, si nje deryrim ligjor, dhe njerezor 🙏

JU LUTEMI!🙏🏻
QENDRONI SOT NE SHTEPI QE TE PERQAFOHENI SERISH NESER


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.