Sot ora 17:00 -Gjimnazistë dhe qytetarë protestë në Sarandë kundër rritjes së çmimeve

10/03/2210:48

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.